Minu number neil valimistel on 130

E_S_pilt

Rubriigid: Kõik. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

5 kommentaari postitusele Minu number neil valimistel on 130

 1. Tiit kirjutab:

  Mees, anna Ansip kohtusse selle tema valimisreklaami eest, kus te kõrvuti pildil olete. Näiteks tänases EPL-is. Või on ta küsinud luba, et koos poseerite? Üldiselt väga lame värk.

 2. Tiit kirjutab:

  Vabandust, hoopis Õhtulehes on see pilt.

 3. R.R. kirjutab:

  Tõepoolest, Reformierakonna valimisreklaam on tänases Õhtulehes ja ka Postimehes. Selline eksitav ja inimeste vahel vaenuõhutav valimisreklaam on lubamatu propaganda, mis tuleks kohe eemaldada kogu vabariigis. Eeldan, et reformierakond vabandab ning reklaamitav kanditaat loobub eetilistel kaalutlistel ise oma kandideerimisest. Vastasel juhul tuleks seda temalt nõuda!

 4. Ahto Sirk kirjutab:

  Mina saan täna öelda, nagu Edgar Savisaarele on kombeks – tehtud! Mina käisin hääletamas juba ära ja sain esimest korda elus valida Edgar Savisaare poolt – väga hea tunne on!

  Oleme siin Põlvamaal ikka Savisaare kamraadi, hr Tarmo Tamme toetanud, aga nüüd läks küll süda eriti soojaks kui sain Savisaarele kui omakandi mehele toetushääle anda.

  Jõudu ja edu! Ja võite valimistel.

 5. R. kirjutab:

  Tuleb märkida, et praegused valimised on tõepoolest väga avatud, nii nagu valija teab, keda valida nii teab ka valitav, kes teda valis! Valimissedelid on ju seotud valija ID koodi, nime ja aadressiga! Täpne ja avatud asjaajamine!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>