Terve Eesti eest!

Linnatänavatel on ilusad plakatid, kus peal on sportlased, kes esindavad Eesti riiki peagi algavatel Olümpiamängudel. Hoian kõigile meie sportlastele pöialt. Eeskätt muidugi iluuisutajatele.
Glebova

Õhtuleht küsis minult alanud aasta kohta päris põhjalikku spordiennustust. Ise ma ennast ennustaja Edgariga võrdseks ei pea, aga püüdsin küsimustele oma parema äranägemise järgi vastata. Ehk läheb miskit ka täppi! Mulle on juba öeldud, et olin eestlaste osas liiga optimistlik, aga eks usul on ka oma jõud! Minu pakutud „ennustusega“ saab tutvuda Õhtulehes ilmunud loos aadressil: http://www.ohtuleht.ee/561190/kuulsuste-ennustusvoistlus-sport-2014

Kampaania Terve Eesti eest ei ole aga mõeldud ainult kui Olümpiamängudel meie riiki esindavate sportlaste deviisina, vaid alanud, 2014. aasta, on kuulutatud üleriiklikuks liikumisaastaks. Liikumisaasta eesmärk on suurendada liikumisharrastusega tegelejate osakaalu ning tõsta Eesti elanike seas tervislike eluviiside alast teadlikkust.

Nüüd, kui lumi on maha tulnud, on kohe rõõmsam meel jälle õues viibida ja ehk ka sportlikult liikuda. Ise plaanin küll nädalalõppudel taas suusad välja otsida ja koertega metsa minna.

Kutsun kõiki ka veebruaris algavale Olümpiale kaasa elama! Natuke olen nördinud, et uus kultuuriminister ei pidanud vajalikuks meie iluuisutamise paarissõitjast noormehele, Aleksander Zaboevile kodakondsuse andmist. Aga noh, eks hoiame sel alal siis pöialt jaapanlastele, kes meie paari väljavõidetud koha järjekorra alusel endale said.

Uiskudega

Rubriigid: Kõik. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Üks kommentaar postitusele Terve Eesti eest!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>